Aktualności

PGN wśród laureatów DIAMENTÓW FORBESA 2017

12.06.2017 Dodana przez Marek Śnieżawski

Miesięcznik „Forbes”  w porozumieniu z firmą Bisnode Polska przedstawił już po raz dziesiąty zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju.

Miło nam poinformować, że 1 czerwca 2017 podczas uroczystej Gali w Olsztynie zostaliśmy uhonorowani tym prestiżowym wyróżnieniem - DIAMENTY FORBESA 2017. W swojej kategorii, tzn. obroty 50 do 250 mln zł, w naszym województwie zajęliśmy 22 miejsce, w skali całego kraju 520 miejsce.

Ranking ten jest kształtowany wg. wzrostu wartości firmy w ciągu ostatnich trzech latach, przedstawia więc najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Ponadto, w gronie laureatów mogły znaleźć się tylko te firmy, którym wywiadownia Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mające wysoką płynność bieżącąnie zalegające z płatnościami, a także wykazujące się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Wyróżnienie to należy więc do najbardziej prestiżowych i wiarygodnych. Trzeba na nie rzetelnie zapracować i wykazać się parametrami finansowymi znacznie lepszymi niż otoczenie gospodarcze.

PGN otrzymuje Diament Forbesa już po raz trzeci,a to świadczy o naszym ciągłym rozwoju. Zarząd Spółki
serdecznie dziękuje wszystkim, którzy do tego się przyczynili: Dostawcom, Partnerom PGN oraz Pracownikom PGN. Bez współpracy z Wami nie mielibyśmy tej satysfakcji.


Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach
w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera
a będziesz na bieżąco cały czas.

catalogue