Aktualności

15399360604887.jpg

Weekend z PGN w Hotelach Gołębiewski

19.10.2018 Dodana przez Marek Śnieżawski

Nie samą pracą człowiek żyje - tak można podsumować miesiąc wrzesień 2018r w wydaniu Północnej Grupy Narzędziowej.
 

Dla Partnerów PGN w kwietniu ruszył ranking sprzedażowy, w którym do wygrania był udział w Weekendzie z PGN w Hotelu Gołębiewski. W okresie od 01.04.2018 r. do 31.08.2018 r za zakupy marek BEST i DeWalt przyznawane były punkty, których suma określała miejsce w rankingu. "Weekend z PGN w Hotelu Gołębiewski" został zorganizowany w dwóch najsłynniejszych obiektach tej grupy - w Mikołajkach i Karpaczu.
 

Partnerzy PGN w ramach uczestnictwa w Weekendzie z PGN mieli okazję poznać dokładnie walory i atrakcje turystyczne w/w lokalizacjach jak również skorzystać z bogatej infrastruktury obiektów hotelowych. W Mikołajkach odbył się nocny rejs statkiem przy muzyce na żywo oraz wycieczka do pobliskiego Wilczego Szańca, kwatery głównej Adolfa Hiltera. W Karpaczu natomiast bezapelacyjnie nr 1 to położenie obiektu - około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Co jeszcze robiliśmy w Karpaczu? Odkryliśmy prawdziwy Dziki Zachód goszcząc w Western City - poznaliśmy świat szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota.


 

Oprócz atrakcji urozmaicających pobyt była również okazja do zapoznania się z nowościami rynkowymi i hitami sprzedażowymi marek BEST i DeWalt. Ponadto w trakcie panelu konferencyjnego przedstawiono kierunki rozwoju PGN, a co za tym idzie poszerzenie współpracy z obecnymi Partnerami o narzędzia pozwalające elastycznie reagować na potrzeby rynku i formę sprzedaży obecnych czasów.

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach
w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera
a będziesz na bieżąco cały czas.

catalogue