Serwis i wypożyczalnia

Wypożyczalnia

Potrzebujesz narzędzi i maszyn budowlanych i ogrodowych? Wypożycz, nie kupuj!

Chcesz wypożyczyć narzędzie, którego nie widzisz w aktualnej ofercie wypożyczalni? Magazyny PGN to ponad 40 tys. pozycji asortymentowych. Zgłoś w Wypożyczalni, czego potrzebujesz, a postaramy się szybko dołączyć potrzebne Ci narzędzie do naszej oferty. Dla klientów wypożyczalni rabat na osprzęt w Sklepach PGN w Olsztynie i w Ostródzie w wysokości 7%. Wystarczy wypożyczyć narzędzie i okazać Zlecenie Wypożyczenia przy kasie. Pomożemy Ci dobrać osprzęt. Dowozimy narzędzia na budowę.
 


Wypożyczalnia Ostróda, ul. Hurtowa 6,
tel.89 642 97 35
e-mail: serwis@pgn.com.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 7:00 - 16:00Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni: Kliknij i zobacz
Serwis

Niezawodny i szybki serwis jest w naszej branży bardzo ważny. Zaopatrując się w PGN macie Państwo gwarancję, że w razie awarii któregoś z kupionych u nas urządzeń, możecie je przekazać do naszego Serwisu w celu naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej. Na podstawie wieloletnich umów, jesteśmy autoryzowanym serwisem większości sprzedawanych przez nas marek. Członkowie naszego zespół regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym technologicznie poziomie.

 

Jako autoryzowany i certyfikowany serwis profesjonalnych elektronarzędzi, spalinowych i elektrycznych narzędzi ogrodowych, urządzeń czyszczących, grzewczych, budowlanych i spawalnicznych, podlegamy wielu audytom zewnętrznym. Jakość świadczonych przez nas usług jest stale poddawana zewnetrznej weryfikacji.
 

Zaufali nam następujący producenci (jesteśmy Serwisem Gwarancyjnym ich produktów): Makita, Hitachi, Stayer, Elektromaschinen, Karcher, Stiga, Alko, Stihl, Master, Altrad-Belle, Lincoln Electric Bester.


Własne Serwisy Centralne prowadzą firmy: Esab, Bosch, Celma, Black&Decker, DeWalt.


Produkty tych marek, jak i wszystkich wymienionych powyżej, naprawiamy pogwarancyjnie.

Serwis  Ostróda

tel: 89 642 97 34 - dla klientów hurtowni / Partnerów PGN

tel: 89 642 97 35 - dla klientów detalicznych PGN

fax: 89 651 26 73
e-mail: serwis@pgn.com.pl

 

Dla Państwa wygody, oprocz Serwisu Głównego w Ostródzie przy ul. Hurtowej 6, prowadzimy punkty serwisowe przy naszych Salonach Technicznych w Olsztynie i w Bydgoszczy.


■ Olsztyn, ul. Lubelska 29, tel. 89 539 05 39 e-mail: serwis.olsztyn@pgn.com.pl

■ Bydgoszcz, ul. K. Szajnochy 4, tel. 52 523 90 26 , e-mail: serwis.bydgoszcz@pgn.com.pl

Zapraszamy!
Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach
w ofercie naszej firmy zapisz się do newslettera
a będziesz na bieżąco cały czas.

catalogue